Сегодня: Понедельник, 23 Апреля 2018 года
Криминал

В Івано-Франківську розпочато розслідування «замінування» відділу поліції

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   11114
В Івано-Франківську розпочато розслідування «замінування» відділу поліції
Івано-Франківською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 259 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності).


Сьогодні, 27 квітня до Головного управління національної поліції в Івано-Франківській області надійшла інформація від невідомої особи про замінування відділу поліції в обласному центрі, - інформує 0342.ua на прес-службу прокуратури Івано-Франківської області.


За результатом перевірки слідчо-оперативною групою, вибухотехніком та кінологом, вибухівки в Івано-Франківському відділі поліції не виявлено.


Досудове розслідування триває, проводять заходи щодо встановлення «мінерів».
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.