Сегодня: Понедельник, 27 Января 2020 года
Криминал

Шахраї представляються представниками банку та дізнаються персональні дані клієнтів

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   9424
Шахраї представляються представниками банку та дізнаються персональні дані клієнтів
Вкотре правоохоронці Івано-Франківщини застерігають жителів області бути обачними в ситуаціях із телефонними шахраями, перевіряти почуту від них інформацію та не повідомляти персональних даних банківських карток.


До Івано-Франківського відділу поліції надійшло повідомлення від 23-річної місцевої жительки, яка повідомила, те що її ошукали шахраї. Як пояснила потерпіла, до неї на мобільний телефон звернулась невідома особа, яка представилась працівником одного із банків міста.


Спочатку зловмисниця, для того щоб увійти в довіру, розповіла про діючі акції, які проводить банк. Після того, як жінки «щиро» поспілкувалися, потерпіла повірила у можливість заробляння бонусів на так званих «банківських пропозиціях» і повідомила шахрайці реквізити своєї картки, а та зняла грошові кошти в сумі близько 5000 грн.


На даний момент правоохоронці працюють над встановленням особи зловмисниці та її затриманням.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.