Сегодня: Среда, 22 Января 2020 года
Криминал

Не довіряйте інформації, яку отримуєте від незнайомців по телефону

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10806
Не довіряйте інформації, яку отримуєте від незнайомців по телефону
Прикарпатські правоохоронці звертаються із застереженням, як не потрапити у тенета пройдисвітів і не стати жертвою телефонних шахраїв.


Аферисти телефонують абоненту під виглядом працівника банку і просить вказати йому код банківської карточки, начебто з метою перевірити чи підтвердження операцій.


Приміром, днями до працівників поліції звернулася молода мешканка Івано-Франківська, яка розповіла, що невідома особа подзвонивши на її мобільний телефон, назвалася працівником банку, клієнтом якого є жінка та повідомила, що виникли проблеми з деякими операціями з її банківською карткою. Заявниця виконала усе, що їй було сказано «працівником», а повернувшись додому, виявила, що з її рахунку зникли 600 гривень. Зрозумівши, що її ошукали, жінка звернулася в поліцію.


Правоохоронці розшукують телефонних шахраїв, які обманом заволодів чужими грошима, водночас застерігають громадян від пасток шахраїв. Пам’ятайте, якщо вам дзвонять нібито з банку і просять назвати особисті відомості - це привід насторожитися. Якщо ви сумніваєтеся, чи дійсно вам дзвонить справжній співробітник - запитайте, коли і в яке відділення ви можете підійти, щоб вирішити проблему особисто, а не телефоном. Ніколи не називайте третім особам (в тому числі співробітникам банку, а також знайомим, друзям, родичам, продавцям в магазині) пін-код вашої картки, а також секретні одноразові коди, не записуйте його на картках.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.