Сегодня: Вторник, 18 Февраля 2020 года
Криминал

На Прикарпатті міліція продовжує боротися з наркоторгівлею

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   677
На Прикарпатті міліція продовжує боротися з наркоторгівлею
Працівники міліції продовжують виявляти та знищувати незаконні посіви маку, конопель та виявляти осіб, причетних до кримінальних діянь, що стосується незаконного обігу наркосировини.


Дільничні інспектори міліції Коломийського МВ УМВС під час проведення загальнодержавної операції «Мак» задокументували два факти незаконного посіву рослин снодійного маку, - пише 0342.ua з посиланням на прес-службу УМВС України в області.


На присадибних ділянках селян виявили 160 та 180 рослин маку. Вилучені рослини направлено на проведення експертизи до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.


Подібні факти посівів макових рослин виявили і на Снятинщині.


Правоохоронці наголошують на тому, що за незаконний посів, або незаконне вирощування снодійного маку в кількості до 100, а конопель до 10 рослин передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу від 18 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощених рослин (ст. 106-2 КУпАП).


Натомість кримінальна відповідальність у вигляді штрафу передбачена за такі ж дії у випадку виявлення посівів від 100 і більше рослин маку, а також від 10 і більше рослин конопель. Покарання визначено у вигляді штрафу або арешту на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років (ст. 310 ч.1 ККУ).


У зв’язку з цим міліція закликає громадян не порушувати законодавство і усвідомлювати наслідки протиправних дій, пов’язаних з вирощуванням снодійного маку.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.