Сегодня: Четверг, 22 Марта 2018 года
Криминал

В Ужгороді затримали раніше судимого чоловіка, якого підозрюють у серії грабежів

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   11122
В Ужгороді затримали раніше судимого чоловіка, якого підозрюють у серії грабежів
На дівчат нападав невідомий зловмисник, який грубо застосовуючи фізичну силу, відбирав у своїх жертв все цінне, що мали при собі. Після цього зухвалець із награбованим втікав з місця події.– Це трапилося близько місяця тому. – розповідає виданню «Карпатському об'єктиву» потерпіла Каріна. – На вулиці вже стемнілося, була десь 22 година вечора. Я вже пройшла магазин «Осетію» як на вулиці Грушевського до мене з провулку підскочив невідомий нападник і затягнув у темне місце. При цьому він мене вдарив. Далі грубо вирвав із вух сережки, стягнув з руки каблучку, витягнув з кишені мобільний телефон та відібрав сумку, в якій знаходився гаманець з 500 гривень, ключі від роботи. На щастя, документів не було. Після цього я звернулася по допомогу в Ужгородський міський відділ поліції.


Працівники ужгородської поліції повідомили, що після звернення потерпілих про грабежі вони стали відпрацьовувати осіб, які схильні до цього виду злочину. У першу чергу оперативники перевіряли т. зв. спецконтингент, особливо тих, які цього року звільнилися з місць позбавлення волі. Згодом, під час проведення пошукових заходів правоохоронці отримали оперативну інформацію про ужгородця Андрія, який вже має дві судимості й цього року повернувся із «зони».


Зібравши всі необхідні факти його затримали. Підозрюваний відбував покарання за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті та серйозну крадіжку. За цим фактом відкрито кримінальне провадження, розпочато слідство, яке повинно встановити справжні масштаби злодіянь ужгородця. 

www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.