Сегодня: Суббота, 04 Апреля 2020 года
Криминал

Зловмисники вкрали проектор з франківського університету

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   16768
Зловмисники вкрали проектор з франківського університету
До місцевих поліцейських звернувся працівник кафедри одного із франківських університетів, який розповів, що невідомий зловмисник вкрав проектор вартістю 20 тисяч гривень.


Оперативні працівники вжили необхідних заходів, спрямованих на пошуки злодія. В результаті встановили особу підозрюваного. Ним виявися 31-річний місцевий мешканець, раніше судимий за вчинення крадіжки.


В ході слідчих дій було встановлено, що чоловік безперешкодно зайшов до приміщення університету, дочекавшись коли аудиторію звільнили, викрав проектор.


Зловмисник зізнався та розповів, що крадене одразу продав невідомому за 2500 гривень, а виручені кошти витратив на власні потреби.


За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.