Сегодня: Воскресенье, 05 Апреля 2020 года
Криминал

За крадіжку та погрожування вбивством засудили франківця та його кримського друга

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   9416
За крадіжку та погрожування вбивством засудили франківця та його кримського друга
Івано-Франківська місцева прокуратура встановила, що 27-річний бахчисараєць та 35-річний франківець у червні 2015 року змовилися та проникли до приміщення житлової квартири по вул. Миколайчука, що в м. Івано-Франківську. Чоловіки представилися працівниками фірми з надання телекомунікаційних послуг.


Перебуваючи у квартирі погрожували потерпілій заподіянням тілесних ушкоджень та вбивством. В подальшому, зв’язавши жінку, заволоділи її майном на загальну суму понад 33 тис. грн.


Вироком Івано-Франківського міського суду обвинувачених визнано винними у вчиненні вказаного правопорушення та призначено покарання   27 – річному мешканцю м. Бахчисарай – 10 років позбавлення волі з конфіскацією   всього належного йому майна,   35-річному мешканцю   м. Івано-Франківська – 7 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна та штраф в розмірі 10 200 грн, повідомили у прес-службі Прокуратури в Івано-Франківській області.


Читайте також: Двоє юних франківок обікрали магазин із взуттям. ФОТО
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.