Сегодня: Пятница, 21 Июня 2019 года
Криминал

Поліція проведе прийом громадян, які мають інформацію про підпільні гральні заклади на Прикарпатті

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   8952
Поліція проведе прийом громадян, які мають інформацію про підпільні гральні заклади на Прикарпатті
Прийом проведе керівництво управління захисту економіки.


З метою протидії гральному бізнесу на Івано-Франківщині керівництвом Управління захисту економіки в Івано-Франківській області 19 та 22 травня буде проведено особистий прийом громадян з питань функціонування на території оперативного обслуговування гральних закладів.


Зокрема, прийом громадян відбудеться 19 та 22 травня 2017 року з 10:00 по 12:00 в приміщенні адміністративної будівлі Управління захисту економіки за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Богдана Лепкого, 28. Інформація для довідок за тел. 067-342-72-45, (0342) 75-01-50.


Запрошуються громадяни, які володіють інформацією про факти функціонування грального бізнесу на території міста Івано-Франківська та області.


Читайте також: Облава на гральний бізнес продовжується. Правоохоронці викрили ще один нелегальний гральний заклад у містіУ центрі міста правоохоронці викрили підпільний ігровий зал. ФОТОСьогодні вранці в Долині пограбували кредитну спілку. Вчора — підірвали гральний заклад
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.