Сегодня: Среда, 26 Февраля 2020 года
Бизнес

В Івано-Франківську встановили електрозаправку

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10975
В Івано-Франківську встановили електрозаправку
З нагоди Дня міста, в обласному центрі, на вул. Галицій відкрили зарядку для електрокарів. 


На Івано-Франківщині зареєстровано більше п'ятдесяти електроавтомобілів. Стільки електрокарів зареєстровали в області протягом 2016 року та І кварталу 2017 року. Про це повідомляють у МВС.


Міський голова Руслан Марцінків завітав на відкриття та зазначив, що поширення електричного транспорту не тільки економічно, але й екологічно необхідна практика, інформує прес-служба міського голови.

"Дякую підприємцям, які роблять наше місто кращим та допомагаються Івано-Франківську рухатися в напрямку європейських практик вирішення екологічних проблем. Вдалося й мені вперше протестувати елекромобіль — поїхав ним на початок велопробігу до пам'ятника Івана Франка", — зізнався міський голова. 

Додамо, що Україна увійшла у ТОП-10 найбільш розвинених ринків електромобілів європейських країн за інформацію рейтингу видання InsideEV. Серед основних переваг електромобілів - екологічність та економічність. Вартість "заправки" електромобіля в декілька разів нижча, ніж у бензинового чи дизельного авто, а деколи підзарядитись можна і безкоштовно, адже на багатьох паркінгах перед ресторанами, торговими чи бізнес-центрами все частіше встановлюють зарядні станції.

В Івано-Франківську встановили електрозаправку

фото прес-служби міського голови
В Івано-Франківську встановили електрозаправкуwww.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.