Сегодня: Среда, 26 Февраля 2020 года
Бизнес

Національний банк продає недобудований санаторій в Яремчі

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   9852
Національний банк продає недобудований санаторій в Яремчі
Однак об’єкт наразі недобудований. Станом на 2013 рік сума необхідна для проведення будівництва складала 7,5 мільйонів гривень.


Ще в вересні  2016 року представники Національного банку України зверталися з листом до облдержадміністрації щодо передачі оздоровчого комплексу державної власності у спільну територіальну власність області.


Проте через півроку Національний банк України прийняв рішення щодо відчуження низки об’єктів нерухомості, шляхом їх приватизації, продажу на аукціоні та передачі іншим державним органам.


Відповідне рішення оприлюднила прес-служба Нацбанку, пише Побудовано. Серед них кілька об’єктів, що знаходяться у курортній зоні Прикарпаття.


До слова, раніше Нацбанк пропонував передати «Прикарпаття» на баланс місцевої влади. Питання викликало чимало дискусій, адже готовність будівлі складає 90%. Так що кошти на завершення будівництва довелося шукати на місцевому рівні. 


Зазначимо, що в вересні минулого року стало відомо, що Нацбанк переплатив за санаторій у Яремчі більше 7 мільйонів гривень.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.