Сегодня: Суббота, 20 Января 2018 года
Бизнес

Дев’ять мешканців Прикарпаття зареєстрували свої мільйонні прибутки

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   8823
Дев’ять мешканців Прикарпаття зареєстрували свої мільйонні прибутки
За три місяці цього року 9 мешканців Івано-Франківської області вказали у декларація свої доходи, які перевищують 1 млн гривень. Загалом, вони задекларували 36,3 млн грн.


Відповідно до задекларованої суми, до сплати їм було нараховано 1,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,2 млн грн військового збору.


За інформацією управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області, від початку року п’ять тисяч прикарпатців подали декларації про майновий стан і доходи.


Загальна сума задекларованого доходу становить 324,7 млн грн. 


До сплати нараховано 8,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб, а до державного бюджету — 2,1 млн грн військового збору.  Найактивніше декларують доходи жителі Івано-Франківська,  Богородчанщини, Калущини, Долинщини, Коломийщини та Косівщини.


Читайте також: Термін подачі е-декларацій продовжено до 1 травня


За кілька тижнів до фінального дня подачі декларацій сервіс НАЗК ліг. Що про це думають самі декларанти?
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.