Сегодня: Среда, 21 Августа 2019 года
Бизнес

Прикарпатські підприємці масово закривають свій бізнес. Відео

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10372
Прикарпатські підприємці масово закривають свій бізнес. Відео
Фізичні особи-підприємці з Івано-Франківщини масово призупиняють свою діяльність.


Основна причина — зміни  до Податкового кодексу України, які набрали чинності з 1 січня. Найбільше у цих змінах колишнім підприємцям не подобалися нові суми сплати податків. 


Відповідно до нової редакції Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», вже з 1 січня сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.


Також у разі, якщо платником ЄСВ не отримано дохід прибуток у звітному році або окремому місяці звітного року, такий платник відтепер зобов'язаний визначити базу нарахування, і сума не може бути меншою за розмір мінімального внеску на місяць.


Таким чином, у 2017 році всі фізичні особи-підприємці мають щомісяця платити єдиний соціальний внесок у розмірі не менше 704 гривні на місяць, навіть якщо не мають прибутку.


Виключення зроблене лише для фізичних осіб-підприємців, які відносяться до І групи платників єдиного податку. Для них сума внеску може бути не менше 0,5 мінімального страхового внеску, але із зарахуванням страхового стажу пропорційно сплаченому ЄСВ.


Таким чином, щоб не платити ЄСВ, «сплячим» підприємцям треба припинити державну реєстрацію як ФОП до 1 січня 2017 року.


Вже від початку року свій бізнес призупинило більше 4000 підприємців, йдеться у сюжеті ТРК "Вежа".


Читайте також: В Івано-Франківську презентували бізнес-школу для підлітків.


 
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.