Сегодня: Понедельник, 23 Апреля 2018 года
Бизнес

Триває прийом заявок на конкурс, на якому відзначать економічних лідерів Івано-Франківська

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   9532
Триває прийом заявок на конкурс, на якому відзначать економічних лідерів Івано-Франківська
В березні в нашому місті відбудеться вже традиційний захід «Тріумф-2016». Підприємці, які хочуть позмагатися за званням економічного лідера Івано-Франківська, можуть подати свої заявки на участь до 10 березня.


24 березня 2017 року в Пасажі Гартенбергів відбудеться щорічний традиційний «Тріумф – 2016». Метою заходу є вшанування економічних лідерів міста Івано-Франківська за підсумками попереднього року — пише 0342.ua з посиланням на відділ промисловості та розвитку підприємництва міської ради.


Серед числа цьогорічних номінацій — кращий платник податків, успішне промислове підприємство, представник малого бізнесу, краща ІТ — компанія, заклад ресторанного господарства, торгово-розважальний заклад тощо. Також присутня номінація для підприємства або навчального вузу в галузі впровадження та розвитку енергозберігаючих проектів та технологій. Новинками номінацій є популярний спорт-клуб та кращий хостел.


Станом на 24.02.2017р. триває конкурсний відбір, затверджено перелік номінацій, критерії відбору, детальний план заходів з організації заходу.


Зокрема, 10.02.2017р. конкурсна комісія акції «Тріумф-2016» затвердила перелік номінацій та критерії оцінювання для визначення переможців акції. З переліком номінацій та критеріями відбору можна ознайомитися детальніше на офіційній веб-сторінці за посиланням.


21.02.2017р. відбулося перше засідання оргкомітету акції «Тріумф-2016», під час якого членами оргкомітету опрацьовано перелік підготовчих заходів з організації та проведення акції, визначено відповідальних осіб та остаточні дати завершення кожного з етапів підготовчих заходів.


До участі в конкурсному відборі, відповідно до визначених номінацій та критеріїв оцінювання, запрошуються суб’єкти господарювання — юридичні та фізичні особи-підприємці, зареєстровані на території міста Івано-Франківська. Пропонуємо усім зацікавленим взяти участь у конкурсному відборі у зазначених вище номінаціях.


Загальні критерії для всіх номінантів:


1.         Відсутність заборгованості до бюджету протягом останнього звітного року;


2.         Відсутність заборгованості із виплати заробітної плати протягом звітного року.


Заявки на участь у конкурсному відборі просимо подавати до 10 березня 2017р. у відділ промисловості та розвитку підприємництва за тел. 55-19-55, 55-19-12 на електронну пошту prom2@mvk.if.ua, а також за адресою вул. М. Грушевського, 21, каб. 408.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.