Сегодня: Среда, 25 Апреля 2018 года
Бизнес

Івано-франківські підприємці змагаються за "Тріумф-2016"

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   10134
Івано-франківські підприємці змагаються за "Тріумф-2016"
24 березня 2017 року в Пасажі Гартенбергів відбудеться "Тріумф – 2016" з метою відзначення економічних лідерів міста Івано-Франківська за підсумками попереднього року.


Днями конкурсна комісія акції "Тріумф-2016" затвердила перелік номінацій та критерії оцінювання для визначення переможців акції.


До участі в конкурсному відборі, відповідно до визначених номінацій та критеріїв оцінювання, запрошуються суб’єкти господарювання — юридичні та фізичні особи-підприємці, зареєстровані на території міста Івано-Франківська.


Організатори пропонують усім зацікавленим взяти участь у конкурсному відборі у таких номінаціях: найбільший  платник податків до міського бюджету, краще інвестиційне підприємство малого бізнесу, місцева марка, підприємство-експортер року, успішне промислове підприємство року, успішне підприємство  малого бізнесу, краща ІТ- компанія, кращий торгово-розважальний заклад міста, соціально-відповідальне підприємство, кращий заклад у сфері побутового обслуговування – спортивний клуб, краще підприємство/заклад 2016 року в галузі впровадження та розвитку енергозберігаючих проектів та технологій, кращий хостел, кращий заклад ресторанного господарства в прикарпатському  стилі.


Важливими критеріями для усіх номінантів є: відсутність заборгованості до бюджету протягом останнього звітного року та відсутність заборгованості із виплати заробітної плати протягом звітного року, —  інформують організатори.


Раніше ми писали про засідання конкурсної комісії щорічно акції "Тріумф".
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.