Сегодня: Среда, 21 Августа 2019 года
Бизнес

ПриватБанк і Національний банк України забезпечать перехід банку державі в максимально короткі терміни

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   9652
ПриватБанк і Національний банк України забезпечать перехід банку державі в максимально короткі терміни
Сьогодні у відділеннях банку проводиться необхідні роботи по інвентаризації залишків на рахунках клієнтів і грошових коштів для забезпечення передачі банку державі і гарантування безперебійної роботи ПриватБанку в подальшому. Як повідомила прес-служба банку, для забезпечення цього процесу в максимально короткі терміни протягом дня можливі технічні перерви в роботі відділень банку.


"Головний офіс і всі служби, структурні підрозділи ПриватБанку працюють в штатному режимі, забезпечуючи безперебійну роботу всіх послуг і сервісів ПриватБанку, — йдеться в заяві прес-служби банку. — Представники ПриватБанку і Національного банку працюють спільно над реалізацією поставлених завдань".


Колектив банку і співробітники головного офісу і всіх регіональних підрозділів ПриватБанку, його відділень продовжують працювати на своїх місцях і виконувати свої посадові обов'язки.


Як повідомила прес-служба банку, 19 грудня, в зв'язку з проведенням процедури переходу банку в держвласність регламенти роботи банку з операціями корпоративних клієнтів буде наступним:


— Усі в банк витратні фінансові операції за рахунками будуть виконані, починаючи з 9:00 20.12.2016;


— Карткові витратні транзакції (за корпоративними картками і Ключ до рахунку) також тимчасово не обслуговуються;


— Всі прибуткові операції (надходження на карти та рахунки) працюють в стандартному режимі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПриватБанк і його "націоналізація". Чи такий страшний дідько, як його малюють?


Порошенко прокоментував націоналізацію "Приват Банку"


www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.