Сегодня: Пятница, 21 Июня 2019 года
Бизнес

В Івано-Франківську відкривають програму розвитку ІТ-проектів "1991"

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10662
В Івано-Франківську відкривають програму розвитку ІТ-проектів "1991"
У рамках програми DOBRE та за підтримки міської ради та профільних департаментів 26 листопада відбудеться офіційне відкриття програми розвитку ІТ-проектів 1991 Івано-Франківськ.


Проект Інкубатору 1991 в Івано-Франківську — це початок реалізації великої п’ятирічної програми. Інкубатор 1991 фінансується Агенцією з міжнародного розвитку (USAID) в партнерстві з Global Communities.


Івано-Франківськ був обраний серед інших міст через активну громадську позицію та великий IT-потенціал. Це друге місто, де відкривається інноваційний простір, що керується IT-активістами ГО SocialBoost.


Відтак, 26 листопада у  науковому містечку “Нова енергія” відбудеться конкурс з відбору міських проектів, які впроваджуватимуться у регіоні. Під час офіційного відкриття доповідатимуть про кошти, які надає USAID для реалізації реформи децентралізації DOBRE, у межах якої запроваджується інкубатор (простір для розвитку міських інноваційних проектів). Міський голова розкаже про пріоритетні напрямки фінансування та як саме поява інкубатору буде сприяти покращенню економічного стану міста.


Відкриття представництва в Івано-Франківську допоможе створити сприятливий інвестиційний клімат та залучати в регіон додаткові фінанси, надасть новий поштовх розвитку місцевому бізнесу. Дозволить активним громадянам створювати сервіси, які будуть аналізувати державні дані та вдосконалювати державні послуги.


Довідка


Інкубатор «1991 Open Data Incubator» — некомерційний інкубатор, який допомагає незалежним IT-розробникам створити стартапи та сервіси на основі великих масивів відкритих даних, які будуть корисні українським громадянам, компаніям та державним органам. Інкубатор IТ-проектів на основі відкритих даних реалізується на гранти міжнародного донора USAID під управлінням Global Communities, за сприяння Кабінету Міністрів України, окремих міністерств і міжнародних організацій таких як Microsoft, Open Knowledge Foundation, Open Data Institute. В Дніпрі інкубатор підтримується мерією міста.


DOBRE “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” — це програма, яка шляхом надання технічної та фінансової підтримки створить умови у 75 Об’єднаних Територіальних Громадах (ОТГ) України для покращення управління ресурсами, підвищення якості комунальних послуг, стимулювання місцевої економіки та долучення громадян до розбудови своїх громад. Програма DOBRE працюватиме в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.