Сегодня: Вторник, 20 Августа 2019 года
Бизнес

Завтра працівники Бурштинської ТЕС вийдуть на масову акцію протесту

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   9328
Завтра працівники Бурштинської ТЕС вийдуть на масову акцію протесту
Завтра, 29 вересня, на території Бурштинської теплоелектростанції відбудеться акція протесту працівників проти невиконаних соціальних забов'язань керівництва ТЕС і низьких заробітних плат. 


Суспільним резонансом робітники Бурштинської ТЕС хочуть достукатися до керівництва, яке, за їхніми словами, не виконує свої обіцянки. 


Повідомлення про страйк працівників розмістив на своїй фейсбук-сторінці голова обласної організації радикальної партії Микола Басараб.


Кажуть, що не виконуються вимоги протоколу профкому та ініціативної групи про підвищення зарплати на 100 %, повернення оплати оздоровчих працівникам при наданні відпустки та надбавки за стаж роботи в енергетиці (вислуга років). 


Людям пояснюють незручності збитковістю підприємства, проте працівники переконані, що про жодну збитковість не може бути й мови. Повний текст звернення:


Завтра працівники Бурштинської ТЕС вийдуть на масову акцію протесту


Наприкінці 2011 – початку 2012 року режим Януковича організував грандіозний розпродаж державних пакетів акцій підприємств енергетичної галузі. І зовсім не з метою максимального наповнення бюджету та пошуку ефективного власника. Приватизація об’єктів державного майна була проведена на користь олігархів, які входили в так звану "Сім’ю".


Для участі в конкурсі з приватизації державних пакетів акцій Західенерго взагалі була подана тільки одна заявка – від ДТЕК Холдінгз Лімітед, власником якого є наближений до Януковича олігарх Рінат Ахметов. Це означало відсутність будь-якої конкуренції, без якої продаж об’єкту ні за простою логікою, ні за законом не може вважатися "конкурсом". Проте це не стало перешкодою для Фонду державного майна оголосити ДТЕК Холдінгз Лімітед переможцем і продати пакетів акцій. В наслідок відсутності конкуренції 45,1% акцій Західенерго були придбані ДТЕКом лише на 100 тис. грн дорожче від стартової ціни.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.