Сегодня: Понедельник, 16 Сентября 2019 года
Бизнес

Закарпатська митниця спрямувала до бюджету на 138,3 млн грн більше ніж торік

  •   Карина Светлова  •   0312.ua   •   11102
Закарпатська митниця спрямувала до бюджету на 138,3 млн грн більше ніж торік
Закарпатською митницею ДФС протягом січня-серпня поточного року перераховано до Державного бюджету на 138,3 млн грн більше митних платежів ніж протягом аналогічного періоду минулого року.

Загалом митницею спрямовано до бюджету 1 млрд 870,7 млн грн. В той час загальні обсяги перерахувань серпня 2016 року є більшими відносно серпня минулого року на 48,6%. Фактичні середньоденні перерахування в серпні 2016 року становили понад 11,2 млн грн. Варто зазначити, що 47,8 % здійснених перерахувань, виконали найбільші 20 платників, які здійснювали в серпні 2016 року зовнішньоекономічні операції в зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС.

Вони сплатили 117,3 млн грн. У відомстві переконані: свідченням того, що в бізнес-середовищі помітне пожвавлення є те, що у серпні поточного року, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, збільшилися на 57,3% вартісні показники обсягу оподаткованого імпорту, вагові показники – на 28,2 % та обсяги нарахованих митних платежів зросли на 39%.

Це значить, що в бюджет надходять кошти, необхідні для стабілізації економічної та соціальної сфери життя держави, – наголошують фахівці митниці. Крім того, позитивна динаміка у надходженнях забезпечена, зокрема, за рахунок додаткових надходжень від коригування митної вартості на 3,3 млн грн, донарахувань за напрямом класифікації товарів – 0,2 млн грн, контролю за правильністю декларування країни походження товару – 0,07 млн грн.

ДФС у Закарпатській області


www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.