Сегодня: Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Бизнес

У Карпатах продають санаторій, який знаходиться на балансі збанкрутілого банку

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   10812
У Карпатах продають санаторій, який знаходиться на балансі збанкрутілого банку
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж діючий оздоровчо-розважальний комплекс в Татарові, в Івано-Франківській області за 18 млн грн.


Об'єкт знаходиться в українських Карпатах, біля підніжжя гори Хом'як, в долині річки Прут, повідомляє 0342.ua з посиланням на сайт Фонду.


Оздоровчо-розважальний комплекс зданий в експлуатацію в 2007 році. На сьогодні він складається з 6-ти ялинових двоповерхових котеджів, в яких одночасно можуть проживати до 90 відпочиваючих. Крім того, на території комплексу є просторий ресторан-колиба.


Загальна площа комплексу складає 1394,7 кв.м, з яких котеджі займають 1055,4 кв.м, а ресторан - 339,3 кв.м. Ще 148,6 кв.м відведено під нежитлові приміщення гаража.


В одному лоті з будівлями йде і чотири земельні ділянки, загальною площею 0,68 га. Оздоровчий комплекс підключений до мереж електро-, водопостачання та водовідведення. Опалення забезпечується від автономної котельні.


Ілюстрована презентація виставленого на продаж об'єкта - за посиланням.


Початкова ціна лота - 18,02 млн грн. Аукціон з продажу об'єкта, що знаходиться на балансі ПАТ «Енергобанк» відбудеться 26 липня з 9.00 до 12.00 години на електронному майданчику Української універсальної товарної біржі.


Подати заяву на участь в ньому можна ще сьогодні 21 липня до 17.00 години.


Нагадаємо, 11 червня 2015 року, Національний банк України прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації ПАТ «Енергобанк».
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.