Сегодня: Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Бизнес

За «алкогольно-тютюнові» ліцензії закарпатські суб’єкти господарювання сплатили майже 13 млн грн

  •   Карина Светлова  •   0312.ua   •   9092
За «алкогольно-тютюнові» ліцензії закарпатські суб’єкти господарювання сплатили майже 13 млн грн
Протягом першого півріччя поточного року суб’єкти господарювання Закарпатської області придбали на суму 12 млн 720 тис. грн ліцензій на оптову та роздрібну торгівлю тютюновими та алкогольними виробами. Ці кошти перераховано до місцевих бюджетів краю. Відтак скарбниці міст, сіл та селищ отримали на 414 тис. грн більше ніж аналогічного періоду минулого року.


Фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області зазначають, що протягом січня-червня цього року суб’єктам господарювання видано 4192 ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном, призупинено 171 ліцензію та анульовано 385.


Нагадаємо, що для отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюном суб’єктам господарювання необхідно подати заяву до Центру обслуговування платників. До заяви необхідно додати довідку відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до бюджету. Видача ліцензій здійснюється тільки за умови фактичного надходження встановленої плати за ліцензію до відповідного бюджету, яке перевіряється уповноваженою на видачу ліцензій особою на підставі поданої заявником копії платіжного доручення (з відміткою банку про сплату).


Слід наголосити, що ліцензія видається заявникові у разі пред’явлення ним документа, що посвідчує особу (для фізичних осіб), або уповноваженому на це представнику заявника.


Переглянути реєстри виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами можна за посиланням: http://zak.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy.


ДФС у Закарпатській області
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.