Сегодня: Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Бизнес

У Городенці побудують завод з переробки сміття на дизельне паливо

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   10101
У Городенці побудують завод з переробки сміття на дизельне паливо
Німецька інвестиційно-фінансова компанія, яка входить у МВФ та має представництво у Івано-Франківську, збудує у промисловій зоні міста Городенка цех по переробці твердих побутових відходів з одержанням у кінцевому результаті дизельного палива європейського стандарту "Євро-4".


Відповідне рішення було прийнято на сесії Городенківської міської ради 14 липня, інформує 0342.ua.


Технологія переробки сміття була розроблена інженером Віктором Шевчуком разом із німецькими спеціалістами.


"Всі ТПВ, які складаються з органіки, у тому числі й пластмаса, підходять для переробки і одержання пального. Цех представлятиме собою закритий герметичний технологічний процес і ніякі шкідливі речовини випаровуватися не будуть. Планується, що за 1 годину вироблятиметься 500 л дизельного палива", — повідомив Шевчук.


За його словами, такий завод по сміттєпереробці буде першим в Україні. Щодо інших країн, то цю технологію використовують вже у Німеччині, Італії, Грузії та Чилі.


Збудувати завод, під який виділено 2 га землі, планують за 8 — 9 місяців. Відповідно у місті з'являться нові робочі місця.


"Це той момент, коли від нас не беруть ні копійки, а навпаки, — дають робочі місця та збільшують надходження до міського бюджету", — зазначив міський голова Городенки Степан Яворський.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.