Сегодня: Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Бизнес

За півроку в закарпатських ЦОП – понад 50 тис. адміністративних послуг

  •   Карина Светлова  •   0312.ua   •   9593
За півроку в закарпатських ЦОП – понад 50 тис. адміністративних послуг
У роботі 10-ти Центрів обслуговування платників у Закарпатській області задіяні 67 працівників. Протягом першого півріччя 2016 року вони надали закарпатцям 52,5 тис. адміністративно-податкових послуг.


Зазначимо, що 85,4% послуг платники податків області одержали саме в центрах обслуговування – спеціальних місцях для надання послуг, що забезпечують кращу якість та швидкість їх надання.


Разом з тим, найпопулярнішою залишається послуга видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Так, протягом січня-червня 2016 року в області видано 36,3 тис. реєстраційних номерів, у т.ч. у ЦОП – 31,5тис.


Нагадаємо, що Центрами обслуговування платників Головного управління ДФС у Закарпатській області надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники без черги, у зручний для них час, мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію, адміністративні послуги, а в ЦОП м. Ужгорода – отримати ключі електронного цифрового підпису.


Також, для зручності платників, у Центрах розміщено інформаційні стенди, які допомагають відвідувачам оформити заяви та декларації, дають можливість платникам ознайомитися з новаціями податкового законодавства, законодавства щодо ЄСВ тощо.


ДФС у Закарпатській області
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.