Сегодня: Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Бизнес

Закарпатські користувачі касової техніки нарахували понад 4 млрд грн. виручки

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   10959
Закарпатські користувачі касової техніки нарахували понад 4 млрд грн. виручки
 Протягом першого півріччя поточного року суб’єкти господарювання Закарпатської області – власники касових апаратів реалізували краянам товарів та послуг на 4,1 млрд грн.


Наразі в податкових інспекціях області зареєстровано 5849 реєстраторів розрахункових операцій (РРО). У відомстві зазначають, що наразі суб’єкти господарювання використовують електронні контрольно-касові апарати, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді та подають до органів ДФС по дротових або бездротових каналах зв’язку тільки інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або в безготівковій формі, яка міститься в їх фіскальній пам’яті та подають електронні копії розрахункових документів. Правовідносини у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій регулюються Податковим кодексом України та Законом України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Разом з тим, Державна фіскальна служба України наказом від 16 червня 2016 року №535 затвердила новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Він містить перелік РРО, дозволених до первинної реєстрації, а також первинна реєстрація яких заборонена. Одночасно втратив чинність попередній наказ ДФС України «Про затвердження Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій» №271 від 1 квітня 2016 року. ДФС у Закарпатській області


Як ми раніше писали, Декларантам необхідно до 1 серпня сплатити податок.


 
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.