Сегодня: Понедельник, 17 Февраля 2020 года
Бизнес

Декларантам необхідно до 1 серпня сплатити податок

  •   Илона Мамаева  •   0312.ua   •   10244
Декларантам необхідно до 1 серпня сплатити податок
Головне управління ДФС у Закарпатській області звертає увагу громадян, що вони зобов’язані до 1 серпня 2016 року сплатити податкові зобов’язання зазначені в декларації про майновий стан та доходи. Це передбачено пунктом 179.7 статті 179 Податкового кодексу України.

Слід відмітити, що Податковим кодексом не передбачено перенесення термінів сплати податків та зборів, тому у відомстві звертаються з проханням до декларантів сплати вчасно податкові зобов’язання.

Фахівці фіскальної служби нагадують, що податкові зобов’язання як з податку на доходи фізичних осіб, так і з військового збору визначаються у розмірах, які діяли в 2015 році. Так зокрема, податок на доходи фізичних осіб у розмірі 15% або 20% (в залежності від суми доходу) та військовий збір у розмірі 1,5%.

Також повідомляємо, що інформацію щодо реквізитів бюджетних рахунків, на які сплачується податок на доходи фізичних осіб та військовий збір на території Закарпатської області можна знайти на офіційному порталі територіальних органів ДФС у Закарпатській області в банері «Бюджетні рахунки» (http://zak.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/).

ДФС у Закарпатській області
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.