Сегодня: Понедельник, 16 Сентября 2019 года
Бизнес

За два місяці Закарпаття зібрало півмільярда гривень податків

  •   Игорь Паньков  •   0312.ua   •   9307
За два місяці Закарпаття зібрало півмільярда гривень податків
Протягом січня-лютого 2016 року до зведеного бюджету Закарпаття надійшло 556,3 млн грн податків і зборів, що на 145,7 млн грн більше у порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.


Про це повідомляє відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.


З них до державного бюджету надійшло понад 200 млн грн, які спрямовуються на загальнодержавні потреби, до місцевих бюджетів – більше 356 млн грн. Ці кошти будуть спрямовані на вирішення потреб місцевих громад.


Зокрема, у розрізі платежів, до державного бюджету забезпечено надходження понад 81,1 млн грн податку на додану вартість, понад 68,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб, в тому числі 5,4 млн грн ПДФО iз доходу у виглядi процентiв  та більше 22,7 млн грн військового збору.


 
www.0312.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.