Сегодня: Понедельник, 23 Сентября 2019 года
Бизнес

Що очікують підприємці від реформи податкової системи? (ВІДЕО)

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   10806
Що очікують підприємці від реформи податкової системи? (ВІДЕО)
Урядова реформа чинної податкової системи може викликати неоднозначну реакцію вітчизняного бізнесу.


Про це заступник голови профільного парламентського Комітету Олександра Кужель заявила на розширеному засіданні Ради підприємців Івано-Франківська.


У новому Податковому кодексі Мінфін запроваджує чотири однакові податки по 20%. Відтак таке навантаження підприємництво навряд чи витримає, припускає автор спрощеного оподаткування.


Як стверджують підприємці, вони уже втомився від мінливого характеру Податкового кодексу. Постійні його зміни і доповнення вносять плутанину в облік та звітність. Відтак очікують на привабливу для бізнесу прозору податкову систему, а також полегшене адміністрування податків.


На переконання Олександри Кужель, підприємці повинні добиватися парламентського ухвалення дійсно ліберального податкового кодексу, який орієнтований на реальну бюджетну децентралізацію.


Більше у сюжеті ТРК Вежа:

www.0342.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.