Сегодня: Суббота, 28 Марта 2020 года
Бизнес

Франківські ріелтори взяли участь в масштабній конференції

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   28935
Франківські ріелтори взяли участь в масштабній конференції
Нещодавно відбулася друга Харківська регіональна конференція. Цю подію з нетерпінням чекала вся українська спільнота ріелторів, серед яких і представники Івано-Франківщини.


Понад 300 учасників  чекали можливості поспілкуватися з колегами, обмінятися досвідом і, звичайно,  отримати нові знання та цінну інформацію про ріелторський бізнес від спікерів конференції.


Як правильно вибрати «комісійні», як налагодити продажі від забудовників, особливості та ризики ріелторських компаній , нюанси в правовстановлюючих документах — про це і не тільки говорили під час другої Харківської конференції.


Ділилися своїм «багажем знань і хитрощів» ріелторської справи Яна Лур'є, Наталія Наумець, Наталія Кузьмінова, Сергій Єфремов, Олена Котляр, Катерина Олійник, Зоя Зінов'єва, Євген Молчанов, Олексій Спиця і Вадим Гемба.


Завітали на конференцію також гості з-за океану — спікери Олеся Дроздова і Антон Шипунов пролетіли 9 тисяч км, щоб розкрити секрети роботи ріелторів в США.


Франківські ріелтори взяли участь в масштабній конференції


Читайте також: Скільки коштує в Україні "бути бізнесменом"
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.