Сегодня: Воскресенье, 05 Апреля 2020 года
Бизнес

Івано-Франківська митниця сплатила в бюджет понад 600 мільйонів гривень

  •   Карина Светлова  •   0342.ua   •   14893
Івано-Франківська митниця сплатила в бюджет понад 600 мільйонів гривень
За підсумками роботи за перші чотири місяці цього року надходження митних платежів, спрямованих до Державного бюджету України прикарпатською митницею, склали 657 мільйонів 347 тисяч гривень, повідомили  у прес-службі Івано-Франківській митниці ДФС.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума сплачених суб’єктами зовнішньо – економічної діяльності податків і зборів збільшилась на 30 відсотків, або на 153 мільйони 180 тисяч грн.


Обсяги експорту з початку року склали майже 129 млн доларів США, що на 2 відсотки більше, ніж у відповідному періоді минулого року, а імпорту – 146 млн доларів США, що на 30 відсотків більше.


Із 2,3 тис. суб’єктів ЗЕД, які перебувають на обліку у прикарпатській митниці, експортно-імпортні операції здійснювали 785 підприємств області, що на 53 більше, ніж у минулому році. Експортні операції здійснювало 588 підприємств, а імпортні - 300 суб’єктів. Крім цього, у зоні діяльності митниці зовнішньоторговельні операції здійснювали 106 суб’єктів з інших областей, що також на 17 більше, ніж у минулому році.


Читайте також: Визначено переможця на посаду Івано-Франківської митниці

www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.