Сегодня: Воскресенье, 05 Апреля 2020 года
Бизнес

Жителі Прикарпаття за чотири місяці заплатили більше 150 мільйонів гривень податку

  •   Ильяс Горский  •   0342.ua   •   13731
Жителі Прикарпаття за чотири місяці заплатили більше 150 мільйонів гривень податку
Прикарпатські платники податку, що працюють на спрощеній системі оподаткування, спрямували у місцеві бюджети 157,5 млн. грн. єдиного податку.


У порівнянні з відповідним періодом минулого року сплата податку збільшилась на 59,4 млн. грн. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.


Із загальної суми надходжень значну питому вагу — 117 млн. грн. — становлять кошти, сплачені  фізичними особами-підприємцями. Юридичні особи-спрощенці III групи з початку року спрямували до бюджету 31,5 млн. грн. єдиного податку. Також суттєво поповнили скарбниці місцевих громад і спрощенці IV групи - сільськогосподарські товаровиробники — 9 млн. грн.


Нагадаємо, з 1 січня 2017 року змінено порядок встановлення ставок єдиного податку для платників податків, що обрали спрощену систему оподаткування.


Читайте також: Прикарпатець перевів на рахунок телефонних шахраїв 32 тисячі гривень щоб викупити неіснуючий автомобіль


Як розподіляються податки від видобувної галузі на Прикарпатті та скільки грошей лишається в тіні? ФОТО
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.