Сегодня: Среда, 26 Февраля 2020 года
Бизнес

Мобільні оператори вже почали блокувати заборонені соціальні мережі

  •   Игорь Паньков  •   0342.ua   •   11688
Мобільні оператори вже почали блокувати заборонені соціальні мережі
Відповідно до нового Указу Президента України, мобільні оператори та інтернет-провайдери повинні заблокувати доступ українських користувачів до російських соціальних мереж та деяких сайтів.


Оператор мобільного зв'язку компанія «Vodafone Україна» вже заблокував доступ до соціальної мережі ВКонтакте.


«Робимо все дуже швидко і оперативно. ВКонтакте, наприклад, вже заблоковано», —повідомили НВ Бізнес в прес-службі компанії.


При спробі зайти на сайт vk.com за допомогою мобільного інтернету від Vodafone, сторінка соціальної мережі ВКонтакте не відображається і з'являється повідомлення «немає зв'язку з сайтом».


Крім того, в компанії відзначили, що, виконуючи вимоги указу президента, телеком оператори починають технічні заходи щодо обмеження надання послуг доступу до заборонених сайтів у відповідності з технічними можливостями.


Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).


У списку санкцій 1228 фізичних осіб і 468 юридичних осіб.


Санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще ряду інших російських IT-компаній.


Також санкції торкнулися соціальних мереж ВКонтакте і Однокласники, а також сервісів Mail.ru.
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.