Сегодня: Среда, 26 Февраля 2020 года
Бизнес

У міській раді сказали, скільки закладів готельного типу є на території міста

  •   Илона Мамаева  •   0342.ua   •   11396
У міській раді сказали, скільки закладів готельного типу є на території міста
Сьогодні, 16 травня, під час сесії міської ради депутати заслухали звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Івано-Франківська за 2016 рік. За словами заступника міського голови Богдана Білика, незважаючи на складні економічні умови останніх років, місто Івано- Франківськ є одним з небагатьох українських міст, що зберігає стабільну динаміку розвитку.  


Згідно офіційної інформації,  в Івано-Франківську функціонує 41 заклад готельного типу (готелі, мотелі, хостели, гуртожитки та інші місця для тимчасового розміщування), із загальною кількістю місць понад 1530.


Окрім цього, в обласному центрі діє більше сорока суб’єктів туристичної діяльності. Фактично в місті зосереджено 55% від загальної кількості суб’єктів туристичної діяльності Івано-Франківської області. З кожним роком зростає кількість туристів, які відвідали Івано- Франківськ і зупинялися в закладах готельного типу, про що свідчить збільшення на 48,4% надходжень до міського бюджету туристичного збору (за 2016 рік – 226 тис.грн., за 2015 рік – 152,3 тис.грн).


Також спостерігається активний розвиток "ділового туризму" (у 2016 році для участі у конференціях, семінарах, форумах Івано-Франківськ відвідали близько 20 тисяч осіб). Нещодавно, в рамках святкування Дня міста відкрито Туристично- інвестиційний центр, в якому туристи мають можливість отримати довідковий матеріал, техніку для аудіоекскурсії та купити сувенірну продукцію, а інвестори – ознайомитися з проектами, вже реалізованими в Івано-Франківську, отримати інформаційні та аналітичні послуги.


Варто зазначити, що з метою популяризації міста за кордоном та збільшення туристичних потоків, за сприяння Посольства Ізраїлю в Україні, представники місцевої влади організували промотур для представників ізраїльських засобів масової інформації та туристичних агенцій.


До теми: Івано-Франківська область — у трійці лідерів із розвитку туристичної галузі


На Прикарпатті збільшилася кількість туристів
www.0342.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.